VIDEO | Razvan Marin, pasa de gol pentru Diego Godin in meciul Atalanta - Cagliari! Spectacol total: sapte goluri in duelul de la Bergamo

Stranieri VIDEO | Razvan Marin, pasa de gol pentru Diego Godin in meciul Atalanta - Cagliari! Ploaie de goluri in prima repriza a meciului
Data publicarii: Duminica 04 Octombrie 2020, 14:12
Data actualizarii: Duminica 04 Octombrie 2020, 15:24

Razvan Marin a inceput titular partida Atalanta - Cagliari.

UPDATE 15:20: Final de partida! Atalanta 5-2 Cagliari

Razvan Marin a fost inlocuit de Di Francesco in minutul 66 al partidei. Romanul ramane cu assistul reusit la primul gol al lui Cagliari dupa meciul de astazi.

Joao Pedro (52') a marcat pentru Cagliari in startul reprizei secunde, iar Lammers (81') a stabilit scorul final, 5-2 pentru Atalanta.

Razvan Marin a inceput titular impotriva Atalantei. Echipa din Bergamo a inceput tare partida si Muriel a deschis scorul in minutul 7.

In minutul 24, Razvan Marin a executat perfect o lovitura de la coltul terenului si Diego Godin a inscris cu capul, reusind sa restabileasca egalitatea.

CLICK pentru VIDEO cu pasa de gol a lui Razvan Marin.

A fost primul assist al romanului de la transferul in Serie A.

Atalanta a mai marcat de trei ori in prima repriza, prin Gomez (29') si Pasalic (37') si Zapata (42').

10 milioane de euro i-a platit Cagliari lui Ajax pentru Razvan Marin.