Mutu demonstreza de ce i se spunea "BRILIANTUL" in zilele bune! A dat un gol pentru Cesena:

Mutu demonstreza de ce i se spunea BRILIANTUL in zilele bune! A dat un gol pentru Cesena: Amicale

Adrian Mutu a marcat un gol pentru Cesena in meciul amical castigat, cu scorul de 3-1, in fata formatei Gubbio, nou-promovata in a doua liga din Italia.

Mutu, care a fost titular si a jucat pana în minutul 72, a inscris in minutul 43.

Celelalte goluri au fost marcate de Eder '5 si Candreva '47 pentru Cesena, respectiv Ciofani '20.

GUBBIO (4-1-4-1): Donnarumma, Almici, Benedetti, Bartolucci, Farina (Montefusco); Boisfer (Smacchia); Bazzoffia (Giannetti) Sandreani (Fonjock), Raggio Garibaldi (Buchel), Ragatzu (Mendicino); Ciofani (Gaggiotti).

CESENA (4-3-3): Antonioli ( Ravaglia) Ceccarelli, Benaloaune, Rossi, Lauro; Parolo (De Feudis), Candreva, Guana; Eder (Meza Colli), Mutu (Rennella), Giaccherini (Malonga).