SOCANT! Fotbalistul BLESTEMAT i-a ingrozit pe milionarii din Premier League! Meciul horror dupa care i-a venit sa se lase de fotbal Anglia

Roman nu mai stie pe cine sa aduca la Chelsea pentru ca echipa lui sa fie PERFECTA! Vrea sa opreasca dominatia lui City si United, care conduc din nou lupta pentru titlu.

Pana sa se hotarasca, adversarii ii dau o mana de ajutor lui Chelsea in Premier League. Jonathan Walters de la Stoke nu va reusi sa adoarma prea usor la noapte. Si-a dat un autogol incredibil in minutul 45 al meciului de pe Britannia. Cosmarul a continuat dupa pauza. Tot Walters si-a mai batut o data propriul portar in minutul 63, apoi a ratat un penalty in prelungirile partidei! Stole - Chelsea s-a terminat 0-4!

VEZI AICI PRIMUL AUTOGOL AL LUI WALTERS!