Interventie DE GENIU! Mai erau cateva minute din meci cand ceva incredibil s-a intamplat: O MINUNE! VIDEO Anglia

Thierry Henry face senzatie in America. A reusit o foarfeca geniala care concureaza cu cele mai tari reusite. Englezul a reusit marea performanta si nu vrea sa se opreasca aici.

Thierry Henry a reusit o foarfeca geniala care concureaza cu cele mai tari reusite vazute vreodata. Nu conteaza neaparat golul, cat momentul in care el a fost dat. Mai erau cateva minute din meci, iar totul se putea termina cu scor egal.

A urmat o sclipire de geniu si apoi a venit golul lui Henry. Meciul dintre New York RB si Montreal Impact s-a terminat 2-1, iar echipa lui Henry e la egalitate de puncte cu Huston Dynamo.