Anuntul care il poate scapa de COSMARUL Sevilla pe Raul Rusescu! O echipa din Primera Division e cu ochii pe el:

► Aleeee, aleeeee, care-i cea mai tare galerie? Castiga AICI invitatii la Rapid – Petrolul, joi ora 20:30, in direct la PRO TV!

Rusescu spera sa scape de cosmarul Sevilla. E dorit de Malaga. Aseara, in Europa, Rusescu a fost trimis in tribuna de antrenor.

Fara Rusescu, Sevilla a scos un egal pe final la Liberec, 1-1. Tot in ultima clipa s-a salvat si fosta echipa a lui Dorinel, Kuban.

Bucur a jucat dupa pauza, iar Cisse a egalat din penalty in minutul 93, la Swansea! Cu Moti, Ludogoret n-are emotii in Europa. Bulgarii au castigat toate meciurile. Ultima victorie au reusit-o la Odessa. Si Dinamo Kiev a inscris spectaculos in victoria 3-0 cu Thun.

Valencia a reusit scorul serii, 5-1 cu St Gallen. Portarul i-a ingropat pe elvetieni. Slovenii de la Maribor au intrat si ei in topul celor mai frumoase goluri din Europa League.