Cel mai CRETIN gol dat in Europa a innebunit Moldova! Blat la derby-ul SUPREM al capitalei! Campionate externe

Fanii au innebunit dupa ce au vazut faza asta! Asteptau o victorie in derby, dar au plecat suparati de la stadion inainte sa se termine meciul!

Derby-ul Dacia - Zimbru nu s-a jucat la intensitatea pe care o asteptau suporterii din Chisinau. Ultrasii lui Zimbru au crezut ca e blat si au plecat de la meci!

"Pe teren e circ! Meciul a fost vandut!", au spus ultrasii nervosi!

Dacia - Zimbru s-a termiant 2-0. Fanii s-au prins ca e ceva necurat dupa primul gol, din minutul 17, marcat de Pavlolv. Cand Bobai a marcat pentru 2-0, in minutul 55, numai suporterii Daciei mai erau pe stadion.