VIDEO! Zenga i-a stricat sarbatoarea lui Maradona! Fanii lui Al-Wasl au facut spectacol cu artificii: Campionate externe

Meciul dintre echipele lui Walter Zenga si Diego Armando Maradona s-a terminat fara un invingator dupa golul din minutul 96!

Al Wasl si Al Nasr au terminat la egalitate, 2-2, in ultimul meci din prima liga a Emiratelor Arabe Unite, divizie dominata de echipa lui Cosmin Olaroiu si Mirel Radoi.

Careca a deschis scorul in minutul 6 pentru oaspeti pentru ca golurile lui Donda si Ahmed sa intoarca meciul in favoare echipei lui Maradona! Cand parea ca fostul mare jucator argentinian va reusi o victorie importanta, Leo Lima a egalat in minutul 96!

Site-ul oficial al lui Al Wasl a postat doar golurile echipei gazda.

Fanii lui Al Wasl au sarbatorit la meci cu confetti si artificii!