Arbitrul batut primeste amenintari pe mail!

FANDEL NU ARE LINISTE NICI ACASA!

Pianistul Fandel a aflat ca o armata de amenintari  pe mail nu face cit un pumn al unui singur suporter danez care nu e chinuit de dilema lui Hamlet: A da sau a nu da?

De acest lucru s-a convins si germanul Fandel, muzicantul german care n-a stiut ce sa faca in ultimul minut al meciului dintre Danemarca si Suedia. Daca l-ar fi intrebat pe Meier ar fi stiut ca in Danemarca cind ajungi in minutul 90 prelungesti meciul pina cind marcheaza gazdele si nicidecum nu dai o lovitura de la 11m impotriva gazdelor.

Fandel a oprit meciul Danemarca - Suedia la 3-3 in minutul 90 si e la al doilea scandal 10 zile, dupa ce englezii l-au acuzat de jaf armat la finala Ligii, pentru ca a validat un gol marcat cu bratul de Inzaghi.