Era minutul 94 iar scorul era 1-1. Portarul apara fara probleme insa dupa cateva secunde ia un gol de TOLOMAC! VIDEO Europa League

Rapid Viena a pierdut cu 2-1 in fata sarbilor de la Vojvodina, in preliminariile Europa League, de joi seara. Portarul celor de la Rapid Viena a luat un gol pentru care nu va fi uitat usor, nici de antrenor, nici de suporteri.

Lukas Knonigshofer a crezut ca arbitrul a oprit meciul si a vrut sa le acorde colegilor sai un moment de ragaz. Era minutul 94 iar scorul era 1-1. Portarul celor de la Rapid Viena a fost socat sa afle ca fluierul pe care il auzise nu era cel al arbitrului, ci al unui suporter. Golul a fost validat iar echipa sa a pierdut cu 2-1.