POPA GANGNAM STYLE! Mingea a dansat pe bara! Faza putea aduce fericirea pentru milioane de stelisti! Norocul a devenit ghinion imens! Video

Ajax Amsterdam 2 - 0 Steaua / Echipa lui Laurentiu Reghecampf a plecat fara gol marcat de pe Amsterdam ArenA desi a avut ocazii bune in a doua repriza!

Stelistii se intorc in tara dupa meciul cu Ajax frustrati dupa 2 ratari uriase - pe langa marea ocazie a lui Rusescu, cel care a fost blocat incredibil de portarul olandez, si Adi Popa se poate considera extrem de ghinionist.

Unul dintre cei mai activi jucatori ai Stelei in Olanda, Adi Popa a avut cea mai mare ocazie in minutul 57 cand o centrare usoar deviata a stelistului se ducea superb sub bara insa portarul de rezerva al lui Ajax, Cillessen, a deviat incredibil mingea in bara!