SUPER IMAGINI: Alexandra Stan l-a incantat pe Ronaldinho! Vezi ce melodie a cantat:

Inna este vocea care va inaugura National Arena. Alexandra Stan a cantat luni seara, la Londra, in pauza amicalului Brazilia - Ghana 1-0, in care Ronaldinho s-a intors cu noroc pentru brazilieni.

Brazilienii au fost gazdele amicalului de la Londra si le-au pus pe dansatoarele lor de samba sa se desfasoare pe muzica Alexandrei Stan. La pauza, cantareata romanca a dat recital. In timpul meciului, Ronaldinho a facut show. Revenit in nationala, Ronaldinho le-a ascuns mingea africanilor. Ghana a fost salvata de un portar de senzatie.

Brazilia a castigat doar cu 1-0, gol Damiao de la Inter Porto Alegre. Pe brazilieni i-a ajutat si eliminarea gratuita din prima repriza a unui ghanez.