Autogol DE POVESTE reusit de un roman! Antrenorul s-a suparat: "Am fost cei mai mari prosti, in frunte cu mine"

►Sign up for Europa! Pandurii – Dnepr, joi 19 septembrie ora 20:00, IN DIRECT PRO TV si Voyo.ro!

Banel e istorie. Un tontogol de poveste s-a marcat azi in B!

Un fundas de la Bacau a dat golul zilei in B. Ghinionul lui e ca a incurcat portile!
Iasiul a deschis scorul cu Bacau printr-un tontogol de rasul lumii si a castigat batalia moldovei din B, cu 2-0.

Cel mai nebun meci s-a jucat la Resita. Gazdele au condus-o cu 2-0 pe Olimpia Satu Mare pana in ultimul minut.
Petrecerea a inceput prea devreme. Pentru ca in prelungiri Satu Mare a reusit sa egaleze!

ALEXANDRU PELICI, antrenor Metalul Resita: "Astazi am fost cei mai mari prosti, in frunte cu mine"