FOTO ȘI VIDEO Ce a făcut Florin Bratu la debutul în campionat pe banca tehnică a lui CS Dinamo. Derby-ul cu Progresul Spartac, decis în minutul 3

CS Dinamo Bogdan Barbu Florin Bratu Liga 3 Progresul Spartac Fotbal intern
Data publicarii: Duminica 01 Septembrie 2024, 09:41
Data actualizarii: Duminica 01 Septembrie 2024, 09:45

Fostul atacant a fost numit în această vară antrenor la echipa de fotbal a clubului sportiv din Șoseaua Ștefan cel Mare.

CS Dinamo București a debutat cu victorie în Liga 3, ediția 2024-2025, scor 1-0 în deplasare cu Progresul Spartac, retrogradată în această vară din Liga 2.

Golul dinamoviștilor a fost marcat de căpitanul Bogdan Barbu în minutul 3 al meciului disputat pe terenul sintetic al celor de la "Spartac", la Luică.