FOTO Primul eșec al lui Florin Bratu la CS Dinamo! ”Câinii” din Liga 3 au primit gol încă din primul minut

Primul eșec al lui Florin Bratu la CS Dinamo! ”Câinii” din Liga 3 au primit gol încă din primul minut Fotbal intern

Echipa de fotbal a clubului sportiv din Șoseaua Ștefan cel Mare are drept obiectiv promovarea în Liga 2.

CS Dinamo București a suferit prima înfrângere în acest sezon, 0-1 cu Dunărea Giurgiu în etapa a cincea de Liga 3, într-o partidă disputată vineri seara pe stadionul "Marin Anastasovici" din orașul de pe malul Dunării.

Unicul gol al meciului a fost marcat de Cătălin Bălțat în minutul 1.

Echipele din Dunărea Giurgiu - CS Dinamo 1-0

Andrei Jercălău - Ionuț Uleia, Rareș Cernamoriț, Yanis Cune, Raul Ilie - Vlad Tudorache, Bogdan Barbu - Ionuț Zaharia, Roberto Mălăele, Andrei Zătreanu - Athanasios Toarcaș au evoluat din primul minut pentru echipa pregătită de Florin Bratu, iar după pauză au mai jucat Alin Demici, Andrei Vasilescu, Cristian Delciu, Roberto Vasile și Răzvan Chiriță.

Rezervele ”câinilor” au fost Robert Ion - Florin Brășfăleanu, Bogdan Alexandru, Alexandru Apostol.