VIDEO Eto'o a reusit ratarea ANULUI: a dat in bara din 4 metri in minutul 90! Vezi cum a batut-o Juve pe Inter!

VIDEO Eto o a reusit ratarea ANULUI: a dat in bara din 4 metri in minutul 90! Vezi cum a batut-o Juve pe Inter! Italia

JUVE 1-0 INTER | Matri - un jucator crescut de AC Milan a ingropat-o pe Inter in derbyul Italiei!

Juventus si Inter au avut parte de un meci dramatic. Matri a marcat unicul gol al partidei in minutul 31, cu o lovitura de cap din 8 metri.

Eto'o putea sa schimbe soarta meciului, dar a dat incredibil in bara din 4 metri in minutul 90!

Juventus: Buffon, Sorensen, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Krasic, Melo, Aquilani, Marchisio, Luca Toni, Matri

Rezerve: Storari, Grygera, pepe, Sissoko, Del Piero, Martinez, Iaquinta

Inter: Julio Cesar, Maicon, Cordoba, Ranocchia, Zanetti, Motta, Kharja, Cambiasso, Sneijder, Pazzini, Eto'o

Rezerve: Castellazzi, Natalino, Materazzi, Nagatomo, Coutinho, Obi, Pandev

Fazele meciului:

Min 90: Eto'o are ratarea MECIULUI! A trimis in bara din 4 metri!

Min 88. Matri mai rateaza o ocazie mare: a tras putin pe langa poarta de la 11 metri.
Min 82.
Eto'o e blocat in ultimul moment in 8 metri!
Min 77.
Eto'o trage de la peste 20 de metri la coltul lung, mingea se duce pe langa poarta.
Min 69.
Sut Eto'o de la 24 de metri, mingea e deviata in corner.
Min 67.
Sneijder printe o TORPILA de la 20 de metri, mingea il loveste insa pe Pandev.
Min 66.
Marchisio trage de la 22 de metri, pe langa poarta.
Min 56. Chiellini rateaza poarta din cativa metri. A trimis cu capul pe langa.
Min 54.
Matri trimite in BARA din 7 metri!
Min 49.
Ocazie mare de gol pentru Inter. Pazzini reia cu capul din 8 metri, salveaza Buffon
Min 48.
Eto'o cade la marginea careului, dar nu se da nimic. Tot stadionul incepe sa-l fluiere!
Min 31. GOL JUVENTUS, 1-0! Matri deschide scorul cu o lovitura de cap perfecta din 8 metri. Matri este crescut de AC Milan.

Min 28. Centrare periculoasa a lui Maicon, Buffon retine fara probleme in 6 metri.