1000 de LIKE-uri pentru Petrolul! Dragomir: "N-am mai vazut asa ceva! Nici nu zici ca e Romania!" Ce sanse ii da Stelei la titlu:

1000 de LIKE-uri pentru Petrolul! Dragomir: N-am mai vazut asa ceva! Nici nu zici ca e Romania! Ce sanse ii da Stelei la titlu: Superliga

Petrolul si Steaua sunt remarcatele lui Dumitru Dragomir dupa acest weekend. Seful LPF crede ca echipa lui Reghe e cea mai puternica din Romania, in timp ce Ploiestiul are cea mai frumoasa galerie!

"Steaua are antrenor talentat si muncitor, v-am zis eu ca e omul potrivit pentru Steaua. Vad ca si patronul s-a invatat minte si nu mai pune presiune pe ei. Ei au cel mai bun lot. Ei, CFR, Vaslui si Petrolul au cele mai bune loturi. Dar cam ei au cea mai buna echipa.

Petrolul are o galerie trasnet. E frumoasa rau de tot, chiar daca ma mai injura. Galeria Stelei, a Rapidului si chiar a lui U Cluj. Sunt galerii frumoase, fac spectacol. Daca si respecta legile tarii ar fi si mai frumoase.

Daca vedea cineva meciul de ieri spunea ca nu e din Romania. Cei de la Pandurii au cazut imediat dupa eliminarea lui Voiculet. S-a cunoscut ca a iesit, el e cel mai bun, liderul.


Alexandru Tudor a gresit, nu are acoperire regulamentara. Daca ne vad englezii, nemtii rad de noi. Asa cum a fost gol valabil pentru Petrolul. Sunt greseli impardonabile de arbitraj. O sa se schimbe ceva in arbitraj cand o sa se schimbe si optica. Pana nu facem ca la rugby vor fi greseli in continuare.

La CFR nu s-a gresit, au fost lucruri marunte. Dar eu cred ca ei au dreptate. Nici mie nu mi-ar conveni sa joc la Cluj si sa fiu arbitrat de cineva din Cluj", a declarat Dumitru Dragomir la Sport.ro.

Modifică setările cookies
Don’t miss out on our news and updates! Enable push notifications
Get notifications about important news!