200.000 de euro si e al lui! Un stelist poate semna cu Vaslui! Lui Porumboiu nu ii scapa nimic: "Am incredere in el, e valoros!"

200.000 de euro si e al lui! Un stelist poate semna cu Vaslui! Lui Porumboiu nu ii scapa nimic: Am incredere in el, e valoros! Superliga

Porumboiu chiar are bagheta magica! Se pregateste sa aduca la Vaslui un stelist despre care s-a scris in fiecare zi tot sezonul

Florin Costea a fost dat afara de la Steaua si ar putea ajunge la Vaslui! Poate se repeta cazul Kapetanos, cat ghinion sa avem?!, se plang fanii din Ghencea.

Reghecampf a decis sa renunte la atacantul oltean, iar Gigi a fost de acord. Nu cere decat 200.000 de euro, adica sa-i se returneze prima de instalare pe care i-a facut-o cadou lui Florin anul trecut. Porumboiu s-a mai inteles in iarna cu Gigi pentru Becali pentru Florin Costea:

"E un jucator valoros si atat! Eu cred ca are calitate. Nu pot sa cred ca un jucator de patru, cinci milioane a ajuns asa de slab. Inainte de a se accidenta a dat niste goluri si a avut executii de jucator de clasa. Eu cu Gigi m-am înteles, dar nu am vorbit cu jucatorul", spunea Porumboiu atunci.

Modifică setările cookies
Don’t miss out on our news and updates! Enable push notifications
Get notifications about important news!