MITICALIONUL! 500 de persoane vor face Revelionul cu Dragomir: "Voi juca olteneste" Ce meniu va pregati la restaurantul sau de lux:

Se pregateste Mitica-lionul. Cu dansatoare, formatii si cantareti de top. Nu lipseste preferata sefului ligii, Andreea Banica! De doua ori mai multi fani de cat are Dinamo la meciuri vor chefui la revelionul organizat de seful Ligii.

Andreea Banica va incinge atmosfera la revelionul lui Mitica, unde sunt asteptati si fotbalisti si oameni din fotbal.
Peste 500 de persoane vor petrece de anul nou alaturi de seful Ligii.

"E un revelion spectacol, cantareti de elita, formatii de elita si am 7 ore de spectacol"
, spune Dragomir.

Mitica va iesi la dans, cand Jean de la Craiova va incinge atmosfera. "Imi repar spatele acuma, voi lua o hora cu nevasta mea, ca de fiecare data, in fiecare an nou, voi juca olteneste"

De la 9 seara la 5 dimineata va tine cheful. Mitica face si pe bucatarul sef. "La antreu vom pregati un mosee de somon in crusta de seminte de susan negre, vom avea icre de manciuria, vom face o spume de fois gras, batog de morun, o terina de vitel. Voi fac un cocktail din prossecco si piure de piersici si un jeleu de grapefruits"
 

Modifică setările cookies
Don’t miss out on our news and updates! Enable push notifications
Get notifications about important news!