Egal cu Dinamo, remzia cu Poli: Timisoara 0-0 Gaz Metan!

Gaz Metan Medias Poli Timisoara Superliga
Data publicarii: Sambata 14 Martie 2009, 17:55
Data actualizarii: Sambata 14 Martie 2009, 19:57

Timisoara amana razbunarea dupa infrangerea la scor din tur, 1-5! Mediasul a pus piedica si lui Poli, dupa ce a impiedicat liderul Dinamo!  Timisoara 0-0 Gaz Metan!

Poli aduna 36 de puncte si e la trei pasi in spatele lui Dinamo si Urziceni!

Min73: Vatca scoate senzational din fata lui Latovlevic
Min68: Pantilimon scoate cu un ultim efort din fata lui Bud! Meddiasul echilibreaza jocul!
Min46: A inceput repriza a doua, Timisoara ataca, dar Bucur nu reuseste sa agate o minge trimisa in fata portii!

Min45: Timisoara termina la egalitate prima repriza cu egala lui Dinamo, Medias!
Min39: Karamyan suteaza cu dreptul, mingea trece de putin peste poarta mediesenilor!
Min13: Abiodun scapa pe dreapta, dar se grabeste si suteaza de la 18 metri, portarul prinde!
Min5: Curtean rateaza cea mai mare ocaziei a Timisoarei de la inceputul meciului!