Astra 1-1 Vaslui: Niculae face scandal dupa MASACRUL din minutul 94: "Ce suntem noi, cobaii lor?" Cum si-a UMILIT un jucator dupa meci:

Astra 1-1 Vaslui: Niculae face scandal dupa MASACRUL din minutul 94: Ce suntem noi, cobaii lor? Cum si-a UMILIT un jucator dupa meci: Superliga

Astra 1-1 Vaslui la capatul unui meci de infarct, in care giurviuvenii au avut 3 ocazii cu poarta goala.

Ioan Niculae a luat foc dupa meciul incheiat la egalitate cu FC Vaslui, sarind la gatul arbitrilor, dar si al propriilor jucatori.

"Nu se poate asa ceva, deciziile arbitrilor au fost de-a dreptul aberante, am ajuns sa fim cobaii arbitrilor, nu vedeti ca fac experimente pe noi?"
, a spus acesta la Digisport.

Potrivit celor prezenti la meci, patronul giurgiuvenilor a izbunit la adresa portarului Kello, adresandu-i acestuia niste cuvinte extrem de dure, de la distanta: "Ba, de unde a venit puscarie asta? Cine l-a adus p'asta?", a urlat Niculae.

In direct, patronul Astrei a ezitat sa comenteze acest incident, limitandu-se in a spune ca portarul a avut o evolutie extrem de slaba si ca e principalul vinovat pentru punctele pierdute.