Becali, gata sa strige din nou "Tiki-taka Barcelona!" PLANUL cu care Iliesta vrea sa-i aduca pe stelisti in EXTAZ:

Becali, gata sa strige din nou Tiki-taka Barcelona! PLANUL cu care Iliesta vrea sa-i aduca pe stelisti in EXTAZ: Superliga

Ilie Stan are planuri mari pentru echipa sa in pauza competitionala.

Antrenorul Stelei vrea sa transforme total echipa in pauza de iarna, iar Fratii Costea, Tanase sau Tibi Balan sa faca parte dintr-o adevarata masinarie de fotbal, care sa-si devoreze adversarii in primul sfert de ora al partidei, dupa care sa ofere spectacol fanilor din tribune.

"Nu sunt multumit de joc. Mi-as dori in primul rand sa inscriem mai repede. Atunci cand inscriem mai repede, altfel ducem jocul. Asta-i viziunea mea si am facut-o foarte bine la jocul cu Haifa, dar dupa aia au intervenit acele schimbari. Brandan fundas central, Tanase din mijlocas stanga, in zona centrala, unde trebuie sa faca ambele faze. Golul doi l-am luat pe zona centrala, daca era un mijlocas care sa inchida pe sutul celui care a inscris, nu era gol, nu era egal.

Deci eu vreau ca in primele 10-15 minute Steaua sa inscrie, sa putem pune repede presiune pe adversar, mai ales cand jucam cu 40.000 de spectatori care d-aia vin, sa vada Steaua inscriind, sa simta acel spirit al Stelei care a fost tot timpul", spune Ilie Stan in Fanatik.