Coman a aruncat manusa! Cum l-a amenintat pe Bacila la pauza meciului cu Pandurii: Superliga

Pandurii 0-1 Rapid | Coman si Rui Duarte au sarit sa ii bata pe jucatorii de la Pandurii la finalul meciului! Coman l-a amenintat inca de la pauza pe Bacila!

Bacila a fost eliminat in prima repriza, dupa ce l-a atacat fara minge pe Rui Duarte. Scena s-a desfasurat in minutul 37, la cativa metri in fata lui Dani Coman. Cei doi rapidisti au facut urat si abia au asteptat finalul meciului sa il invete minte pe Bacila.

Pe inregistrarea digisport, Coman poate fi auzit cum la pauza ii spune lui Hidisan: "Sa-i spui lui Bacila ca il astept la vestiar!". La finalul meciului, cei doi rapidisti au si sarit la bataie cu jucatorii gorjeni, pe tunel.