CRAIOVA - FCSB 2-1 | Momentul in care Dica a pierdut partida? Schimbarea greu de explicat: "A fost contrar cursului jocului"

CRAIOVA - FCSB 2-1 | Momentul in care Dica a pierdut partida? Schimbarea greu de explicat: A fost contrar cursului jocului Superliga

Craiova 2-1 FCSB. Kolijic si Fedele au marcat pentru gazde, Kelic si-a dat un autogol.

FCSB a avut 1-0 la pauza meciului din Banie, contra Craiovei, dar a pierdut in repriza secunda. Koljic si Fedele au intors rezultatul.

La pauza, Nicolae Dica l-a schimbat pe Florin Tanase, unul dintre cei mai buni oameni ai ros-albastrilor pe faza ofensiva, si l-a bagat pe Morutan.

Gabi Balint spune ca "a fost o schimbare impotriva jocului".

"FCSB l-a scos pe Tanase la pauza, care a fost unul dintre cei mai buni oameni in prima repriza. A fost o schimbare impotriva jocului, dupa parerea mea. Nu stiu de ce l-a schimbat, poate pentru ca avea galben, poate...

A fost, insa, o schimbare contrara cursului jocului", a spus Gabi Balint la Digi.