GLUMA ZILEI: Meme a intrat la pauza in vestiar si i-a linistit pe jucatori :) Ce mesaj a postat Mutu pe Facebook:

A fost ziua portilor deschise la Steaua :) Nemtii s-au oprit la 5. Meme spune ca scorul e exagerat. "Puteau sa ne dea mai multe", il contrazice Reghecampf. Steaua i-a intristat chiar si pe suporterii din Kazahstan.

Dusmanii lui Meme n-au ratat ocazia sa-l atace. La pauza, la 0-4, Meme a intrat in vestiar si le-a spus stelistilor: stati linistiti, si eu am primit 4. In dosarul transferurilor, Meme a primit o condamnare de 4 ani.

"Libertate pentru Meme", a fost mesajul afisat de un suporter. Stuttgart s-a simtit libera pe national arena.

“Tot ce au trimis spre poarta a intrat in poarta”, a spus Meme.

“Putea sa fie scorul si mai mare", a spus Reghe. Tatarusanu a luat 4 cu Olanda si 5 cu Stuttgart.

"Ca portar sa iei 5 goluri...Am jucat la fel de slab ca restul echipei", a spus Tatarusanu.

“Aseara a luat 5! S-a intamplat! Si eu am luat 5, au mai luat si altii”, l-a aparat Stelea.

"Daca era Piti pe banca, Steaua ar fi revenit si s-ar fi terminat 6 la 6!!!" a fost gluma serii lansata de Mutu pe facebook.