HALUCINANT! Porumboiu acuza dur gazdele: "Primarul dadea cu picioarele in usa dupa penalty, a sarit sa-l BATA pe Stanciu! Valizele i-au facut sa-si piarda mintile!"

Superliga
Data publicarii: Joi 10 Mai 2012, 22:59
Data actualizarii: Joi 10 Mai 2012, 23:09

Pandurii 1-2 Vaslui / Meciul de la Tg Jiu s-a incheiat cu scandal! Dupa atacul dur al lui Grigoras, Porumboiu a lansat acuze grave

"Pai ce a facut Dumitru? A dat un penalty care a fost clar. Robert Dumitru mai trebuia sa dea un penalty pentru Vaslui in prima repriza. Asta a facut Dumitru.
El n-a apreciat bine in prima repriza, dati reluarea de 1000 de ori si vedeti ca a fost penalty clar.
Si la Grigoras, si la ceilalti. Cand am venit aici am crezut ca vin intr-o lume civilizata - m-am intors in istorie cu 150 de ani. Ce s-a intamplat aici, eu abia am iesit din stadion. Inimaginabili. Le-au luat valizele mintile la toti. Au fost bani multi pusi in joc la meciul asta si erau turbati. Aveau ochii scosi din orbita.
Va imaginati, cand a dat penalty, sa vina primarul orasului, varful acestei urbe, a dat cu picioarele in usa, a injurat, a scuipat. S-a repezit sa dea in Stanciu. Nu am mai vazut asa ceva. Nu va puteti imagina. Astia nu sunt oameni. Ce domne, nu au venit sa castige puncte, aveau nevoie de bani. Sunt turbati.
Asta e echipa care e intretinuta din banii publici si acum aveau sanse sa ia niste bani. Oricum, ce treaba are Grigoras, pica, nu pica, ei tot raman in Liga 1
Eu nu stiam cine e, credeam ca e Desperado. Nu mi-a venit sa cred ca era primarul. Va spun erau turbati de la valize. Sa le fie rusine si astora care au trimis valize.
In viata mea nu am vazut asa ceva. Dupa penalty spunea primarul: "Ce, ma, ati venit sa castigati puncte? Noi jucam pentru bani importanti" N-am vazut un derbedeu mai mare ca primarul. Avea spume la gura."