Mititelu a facut scandal la primul meci oficial dupa doi ani de COSMAR pentru Craiova! De ce s-a suparat RAU pe arbitri

Craiova lui Mititelu a inceput campionatul in B cu un egal.

Oltenii au facut 1-1 la Satu Mare! Mititelul spune ca l-au furat arbitrii si ameninta ca nu se prezinta etapa viitoare la derbyul cu CraiOlguta, daca meciul nu se joaca pe Oblemenco.

Mititelu n-a fost cu Craiova la Satu Mare! Oltenii au deschis scorul dupa pauza, dar au scapat victoria ultimele 10 minute!

Echipa lui Mititelu a fost egalata dintr-un penalty contestat si s-a plans si de starea terenului! Jucatorii de abia au vazut liniile de pe gazon!

Antrenorul din Satu Mare, fostul stelist Tibi Csik a venit la meci dupa un soc suferit in aceasta saptamana! A gasit in garajul parintilor un piton de 3 metri. Sarpele era al unui vecin!