"Nu știu dacă el face transferurile". Neil Lennon nu a scăpat de ironiile lui Marius Șumudică

Rapid Marius Sumudica Neil Lennon Superliga
Data publicarii: Miercuri 17 Iulie 2024, 12:30
Data actualizarii: Miercuri 17 Iulie 2024, 12:40

Neil Lennon a debutat cu o remiză pe banca celor de la Rapid, 1-1 la Arad, împotriva celor de la UTA, în prima rundă din Superligă.

Rapid a condus cu 1-0 din minutul 23, după golul noului căpitan Christopher Braun, însă UTA a egalat în minutul 60 prin George Cîmpanu, introdus de Mircea Rednic la pauză. Arădenii au înscris în minutul 89 prin Omondi pentru 2-1, însă Sebastian Colțescu a anulat golul pentru un fault în atac, încălcând protocolul VAR.