O TRAGEDIE care iti va umple sufletul cu lacrimi: Un campion cu CFR Cluj si-a ingropat copilul de numai 4 zile!

► CIOCNIREA TITANILOR: Wladimir Klitschko – Pianeta, lupta cu 4 centuri mondiale pe masa! Sambata 22:00 live si exclusive Voyo.ro!

Si-a ingropat copilul care a trait doar 4 zile si azi a jucat fotbal. E drama prin care trece un fost campion cu Cfr Cluj.

Cristi Bud trece prin cele mai grele momente. A devenit tata acum o saptamana, dar copilul a murit dupa doar 4 zile. Bud si-a ingropat copilul si cateva ore mai tarziu a fost pe teren la meciul din B dintre Bihor si Tg Mures. Colegii de la FC Bihor i-au dedicat golul de 1-0.

"Dormi in pace, ingeras" a fost mesajul colegilor lui Bud. Fostul atacant al CFR-ului a fost rezerva si a intrat dupa pauza!

Adversarii l-au intristat si mai mult. Tg Mures a castigat in prelungiri la Oradea. Cand era la CFR, Bud a fost logodit cu o handbalista din nationala Ungariei, care a jucat la Oltchim, iar acum e la Zalau.