VIDEO EXCLUSIV Soția lui Cristi Manea a fost în Giulești, la Rapid - CFR Cluj și a dat verdictul: ”Nu eram obișnuită!”

Data publicarii: Duminica 21 Iulie 2024, 10:09
Data actualizarii: Duminica 21 Iulie 2024, 10:11

Rapid – CFR Cluj s-a încheiat la egalitate, scor 2-2, în a doua etapă din Superliga României.

Cristi Manea, fostul jucător al lui CFR Cluj, a evoluat în al doilea său meci pentru Rapid. Fundașul lateral a fost introdus pe teren de către Neil Lennon în minutul 65, în locul lui Jayson Papeau.

Irina Manea, prezentă în Giulești: ”Nu eram obișnuită cu atmosfera!”

Irina Manea, soția lui Cristi Manea, a fost în Giulești, la primul meci al fostului jucător de la CFR Cluj în fața suporterilor lui Rapid. Tânăra influencer a fost impresionată de atmosfera creată de suporterii lui Rapid și a mărturisit că nu era obișnuită cu acest lucru la formația din Gruia.

De altfel, și cele două fetițe ale lui Cristi Manea au fost plăcut impresionate de atmosfera din Giulești.

A fost extraordinar, nu mă așteptam să fie atât de multă lume, nu eram obișnuită cu atmosfera, dar ușor-ușor ne obișnuim și Victoriei i-a plăcut enorm, a strigat, Venus este la primul ei meci”, a spus Irina Manea la finalul meciului.

În vârstă de 26 de ani, Irina Deaconescu este una dintre cele mai apreciate prezențe feminine din online-ul românesc. Cristi Manea și Irina s-au căsătorit în urmă cu doi ani, iar anul trecut cei doi au făcut cununia religioasă.

Rapid – CFR Cluj 2-2

Daniel Bîrligea a deschis scorul în minutul 28, dar Albion Rrahmani a restabilit egalitatea în minutul 53 de la punctul cu var.

Rapid și-a pierdut poate cel mai important jucător din ofensivă, Albion Rrahmani, care s-a accidentat și a părăsit terenul în lacrimi.

CFR Cluj a trecut din nou în avantaj în minutul 75, după golul lui Peter Michael, dar Rapid a forțat egalarea în minutul 90+7 prin golul lui Florent Hasani.