Un BLAT FIN? Dinamovistii sunt acuzati ca au vandut meciul Stelei: "Trebuie sa cautam varianta 1 pauza - 2 final!" ACUZATII INCREDIBILE:

Un BLAT FIN? Dinamovistii sunt acuzati ca au vandut meciul Stelei: Trebuie sa cautam varianta 1 pauza - 2 final! ACUZATII INCREDIBILE: Superliga

►7 MAI tare ca niciodata! 17:00 Steaua '86 joaca IN DIRECT la Sport.ro | 19:00 Steaua - Barcelona, retraieste FINALA '86 la Sport.ro!

Mihnea Ionescu, unul dintre liderii galeriei lui Dinamo, isi pune problema unor aranjamente intre Steaua si Dinamo, bazate pe relatia dintre Gigi Becali si Borcea:

“De cand a fost incumetreala dintre Gigi si Borcea multi suporteri si-au pus problema daca Dinamo isi va apara corect sansele. Dar in tur arbitru belgian nu ne-a dat penalti in minutul 81. Meciul in care ne-au batut cu 3-1 acasa 100% nu a fost in regula.

Nici meciul din mai 2011 nu mi-a mirosit a bine, din Cupa, de la Brasov. Am deschis scorul de atatea ori cu Steaua si am pierdut. Trebuie sa cautam si variantele de pauza-final. Acum nu se pune problema de suspiciuni, dar ceva ma face sa nu pot ignora aceasta varianta. Suporterii nu mai au asa multa incredere“, a spus acesta la Sport Total FM.