VIDEO FABULOS! Gigi a ramas socat cand a aflat ca Rapid si-a dat autogol in ultima secunda! Ghencea a inceput sa strige "Ti, ti, ti!!!"

Gigi Becali a avut parte de o dubla bucurie aseara in Ghencea. Steaua a invins-o pe Ceahlaul cu 1-0, iar patronul Stelei a aflat la iesirea din stadion ca Rapid si-a dat autogol in ultimele secunde ale meciului de la Medias, incheiat 2-2.

Rapidul se autoelimina din lupta la titlu. In urma cu o etapa, in Giulesti cu Tg. Mures, trupa lui Razvan Lucescu a primit gol in ultimul minut, iar in aceasta etapa scenariul s-a repetat, insa a fost parca mai groaznic.

Rapid a avut 2-0 la pauza cu Gaz Metan la Medias, insa elevii lui Pustai au reusit sa egaleze in ultimele secunde ale meciului, gratie unui autogol al lui Grigore.

La Bucuresti, in Ghencea, Gigi Becali sarbatorea cu fanii pe scarile tribunei oficiale victoria stransa cu Ceahlaul. Tot atunci a aflat si de rezultatul din Giulesti.

"Ce? Pai Rapidul se ineaca la mal, asa e cu Rapidul :))! Ete, ete, ia, ia sa vedem, care e TI de aicea? Nu e niciunul?", a reactionat Gigi Becali, in timp ce zeci de fani ai Stelei au inceput sa scandeze "Ti, Ti, Ti!"