Echipa lui Marius Sumudica a fost umilita pe teren propriu de Concordia Chiajna pe teren propriu, desi a reusit sa deschida scorul in minutul 3!

Gazdele au deschis scorul in minutul 2 prin Marius Ene, insa Chiajna a revenit pe tabela prin golurile lui Martinescu (23), Dinita (34, 61) si Ciubotariu (64), reusind sa bifeze a doua victorie din tot atatea posibile, dupa ce in prima etapa a invins pe teren propriu Sportul Studentesc, scor 1-0.

La partida au asistat aproximativ 300 de spectatori, care la final au intrat intr-un conflict cu tehnicianul echipei lor favorite, Marius Sumudica, pe care l-au acuzat ca pe vremea cand era jucator la Rapid a adresat in mai multe randuri injurii gruparii constantene.

Restul partidelor din cadrul etapei a 2-a a ligii secunde sunt programate sa se dispute sambata si duminica.