Ce noroc pe Liverpool! Cech si Cudicini, out...poarta lui Chelsea va fi aparata de Hilario! Liga Campionilor
CHELSEA VA JUCA IN SEMIFINALE CU HILARIO IN POARTA!

Portarul lui Chelsea, Carlo Cudicini, s-a accidentat la piciorul stang, in partida cu Fenerbahce, castigata cu scorul de 2-0 in sferturile de finala ale Ligii Campionilor si ar putea lipsi de pe teren intre doua si trei saptamani, au anuntat medicii gruparii engleze.

Cudicini a fost nevoit sa paraseasca terenul in minutul 25, fiind inlocuit de al treilea portar al clubului, Hilario.

Petr Cech, portarul titular al formatiei engelze, este de asemenea accidentat. El a fost operat la fata dupa un contact violent cu un coechipier la un antrenament de saptamana trecuta. Cech va reveni pe teren peste doua saptamani, astfel ca duminica, in partida de campionat cu Arsenal, in poarta echipei Chelsea se va afla Hilario.