LECTIA pe care pustii Stelei au predat-o echipei lui Reghe: Au revenit de la 1-0 in stil de mari campioni! "Sper sa ma vada mister"

LECTIA pe care pustii Stelei au predat-o echipei lui Reghe: Au revenit de la 1-0 in stil de mari campioni! Sper sa ma vada mister Liga Campionilor

► Se vede RIO! Ia-ti numele de brazilian si poti castiga AICI tricoul HAGINHO 10!

Interesul pentru meciul dintre pustii Stelei si cei ai lui Basel a fost extrem de ridicat. In primele trei meciuri rezultatele au fost identice cu cele de la echipa mare. Ieri insa nu s-a mai intamplat asa. Steaua Youth a fost condusa cu 1-0 la pauza, dupa golul lui Manzambi.

De la vestiare insa, echipa Stelei a iesit total schimbata si a facut senzatie in repriza a doua, cand a reusit sa inscrie trei goluri. Au marcat Mitrita (62) si Gradinaru (82, 90+2).

Steaua este pe locul 3 in grupa, cu 4 puncte, iar o parte din jucatori viseaza deja sa pasul la echipa mare.
“Toti spunea ca vom fi ciuca batailor. Eu sper ca mister Reghecampf sa ma urmareasca pentru echipa mare. Am dat cele mai importante golrui ale carierei”, a spus Razvan Gradinaru.