Marseille 1-0 Inter si Basel 1-0 Bayern! Seara NEBUNA in Liga Campionilor! Marseille si Basel reusesc surpriza! Vezi toate fazele! VIDEO Liga Campionilor

Inter si Bayern au pierdut in deplasare cu acelasi scor, 1-0! Chivu a fost integralist in meciul cu O. Marseille dar a gresit grav la golul luat in minutul 93!

INTER: Júlio César, Zanetti, Lúcio, Maicon, Samuel, Chivu, Stanković, Sneijder, Cambiasso, Forlán, Zárate SUBS: Castellazzi, Ranocchia, Nagatomo, Poli, Obi, Pazzini, Milito.

MARSEILLE: Mandanda, Azpilicueta, N'Koulou, Morel, Diawara, Diarra, Cheyrou, Amalfitano, Valbuena, Brandão, A. Ayew SUBS: Bracigliano, Traoré, Fanni, Sabo, Kaboré, Gignac, J. Ayew.

• Live Text Ora 21 45 Marseille Inter Chivu Este Singurul Roman Titular In Liga Vezi Echipele De Start

CLICK AICI PENTRU VIDEO!

========================

BASEL:  Sommer, Park Joo Ho, Dragović, Abraham, Steinhöfer, Huggel, Shaqiri, Frei, Xhaka, Streller, Frei SUBS: Colomba, Degen, Kováč, Stocker, Cabral, Andrist, Zoua.

BAYERN:  Neuer, Rafinha, Boateng, Lahm, Badstuber, Ribéry, Robben, Alaba, Kroos, Tymoshchuk, Gomez SUBS: Butt, Pranjić, Gustavo, Can, Petersen, Olić, Thomas Müller.

FINAL! Ce seara nebuna in Liga! Basel si Marseille castiga acasa cu 1-0 in fata unor echipe mult mai bine cotate. Inter a incercat sa conserve un 0-0 muncit iar Bayern a fost dominata in Elvetia! Se anunta un retur de foc in ambele partide!

Alex: Nu stiu ce se intampla cu echipele mari din anii trecuti ,aici ma refer nu numai la Bayern si Inter care in 2010 erau finaliste ci si la Arsenal, Liverpool, Chelsea, Atletico Madrid, As Roma.

'90 GOOOOOOOOOOOOOOOOL Marseille!!! Ayew marcheaza cu capul de langa Chivu si arunca stadionul IN AER!!!

Bayern forteaza in atac: «» Iese Kroos, intra Olic

'86: GOOOOOOOOOOOOOOOOL Basel!!!!!!! Stocker marcheaza dupa o paza geniala primita in careu! Basel poate face surpriza in meciul cu Bayern!!!

«» la OM: Iese Azpilicueta si intra Fanni
«» la OM: Iese Cheyrou si intra Kaboré
«» la Basel: Iese Shaqiri si intra Zoua
,,, Rafinha

'77: OCAZIE AYEWWW!!!! Marseille trece pe langa un gol fantastic! Nagatomo a fost ingropat in pamant la saritura de cap!!!

'71: Muller vede  ,,, dupa ce l-a lovit violent pe Sommer!!! Fault cinic al neamtului! ,,, si pentru Diawara la OM - Inter

«» la Bayern: Iese Ribery si intra Muller
«» la Marseille: Iese Brandao si intra Ayew

INFO! Posesie superioara pentru Marseille: 57%  fata de doar 43% pentru Inter

'67: Chivu ia  ,,, la o faza banala la mijlocul terenului, pentru un fault care nu era necesar, si este suspendat pentru retur!
Ionut: Chivu a revenit la forma care o avea inainte de accident.Se lasa bine pe stanga si inchide si in centru.Astept ca Forlan sa marcheze cu un sut de la distanta.OM e o echipa de batut!

«» la Inter: Iese Zarate, intra Obi
«» la Basel: Iese Frei, intra Stocker

'60: Marseille are primul sut periculos pe poarta in repriza a doua! Kroos trage in tribune!  ,,, Stankovic ,,, Zarate ,,, Abraham  . + . Dragovic
igi11: eu zic ca meciurile din astazi seara se vor termina egal...Marseille -Inter 0-0 si Basel-Bayern 1-1

'46: A inceput a doua repriza
Petre: Bayern marcheaza in R2 peste 1.5 goluri cota 2.30 si Inter inscrie R2 cel putin un gol 2.20

«» la Inter: Iese Maicon intra Nagatomo

PAUZA! Scor alb la ambele meciuri, insa ocaziile de poarta nu au lipsit! Chivu a facut o repriza OK in Franta, Interul nu a stralucit insa a avut cate momente de sclipire!

'35: O. Marseille 0-0 Inter - italienii par mai periculosi insa meciul este foarte strans la mijlocul terenului
Basel 0-0 Bayern - repriza neasteptata in Elvetia, unde nemtii au fost dominati si la joc si la ocazii

adY: parca vezi ca trece Basel de Bayern......hai Bayern....hai Inter!!

andreitudose: Robben trece printr-o faza cam proasta, nu prea mai joaca la nivel inalt dar sper sa fie in forma macar pentru meciul asta. Fortza Bayern!!!

INFO! Basel are un record de groaza impotriva echipelor germane, cu 4 infrangeri in 5 meciuri! Bayern a castigat 6 din ultimele 9 meciuri in deplasare! Ce pronostic dati la Basel - Bayern?
asd: Inter si Bayern vor castiga
IOn: Fc Basel vs Bayern 2-3
Danuts: Basel - Bayern 1-2 sau 1-3 Marseille-Inter 0-0 sau 1-1.
Adryan: Fc Basel - Bayern : 0 - 2 :)

'19 BAYERN ESTE SUB ASEDIU!!! Elvetienii au lovit bara de 2 ori in 2 minute! Neuer a salvat fabulos din fata lui Dragovic!!!
Danut: Gomez, Ribery, Robben titulari. Bayern nu are motiv sa piarda meciul asta.

'12 OCAZIE Ribery!!! Francezul este principalul pericol de la Bayern! Sommer are o interventie EXCELENTA!

'11: Forlaaaaaaaan ... CE OCAZIE PENTRU INTER!!! Mandanda reuseste sa scoata o minge foarte grea! Interul joaca bine in deplasare in aceasta seara, Chivu fara greseala pana acum
Coloseum: Meciul Marseille - Inter, sigur e meci de x.. ori 1-1 ori 2-2

INFO: Zanetti joaca in meciul cu numarul 96 pentru Inter in Uefa Champions League!
Sebastian: Zanetti jucator de admirat, urasc Inter, dar Zanetti e printre preferatii mei din Italia.

'3 OCAZIE Ribery!!! Francezul dribleaza toata apararea lui Basel si trage de doua ori in portar! CE SANSA!!!

INFO: Este primul meci in Uefa Champions League pentru Forlan! Pe cine pariezi ca va deschide scorul in OM - Inter?
IOn: Cred ca Maicon deschide scorul pentru inter
dumy: scorul va fii deschis de Forlan sau Sneijder

'0: Au inceput cele doua meciuri