Romania 1-1 Bulgaria, tineret! Torje a prins viteza..spre propria poarta!

Romania 1-1 Bulgaria, tineret! Torje a prins viteza..spre propria poarta! Nationala
3500 de oameni au luat cu asalt stadionul din Caracal pentru meciul Romania-Bulgaria de la tineret. Din pacate, suporterii olteni nu au avut parte de o victorie a tricolorilor mici.

Trupa lui Sandoi a fost urmarita de primarul din Caracal, de Ovidiu Stanga, Silviu Cristescu, dar si de Belodedici si Mititelu, care au fost primiti cu flori.

Sandoi a inceput meciul cu:  Lung Jr. - S. Ilie, R. Barbu, S. Barboianu, A. Cordos - G. Torje, C. Gangioveanu, L. Iorga, E. Bicfalvi - R. Rusescu, L. Raduta.

In minutul 3, Romania deschide scorul prin Gangioveanu, insa in minutul 9, Torje marcheaza in propria poarta, iar trupa lui Sandoi se vede egalata.