11 de MM intr-o echipa :)) TOATA lumea in genunchi: "Gata cu minciunile! Platiti-ne!"

11 de MM intr-o echipa :)) TOATA lumea in genunchi: Gata cu minciunile! Platiti-ne! Spania

Modelul Steaua e preluat la nivel international! Gestul lui MM de acum un an, cand a pus toata echipa in genunchi dupa infrangerea rusinoasa cu FC Brasov din Ghencea (0-3) e moda in Europa!

Jucatorii de la Ceuta i-au copiat pe stelisti inaintea partidei cu Cacereño din liga a 3-a spaniola. Nu din cauza rezultatului, ci a faptului ca nu mai sunt platiti de luni bune! Fotbalistii au intrat pe teren cu o pancarta prin care le cereau sefilor sa o termine cu promisiunile si sa achite salariile!

Jucatorii au inceput meciul in genunchi, la propriu, dar s-au ridicat la timp pentru a marca de doua ori pana la pauza. Finalul a fost de cosmar. Ceuta a primit 3 goluri in 20 de minute si a ajuns la a treia infrangere consecutiva in Segunda B.