Barcelona face un SCANDAL MONSTRU in Spania! Furati ca-n codru la golul anulat al lui Messi! Spania

Barcelona se plange ca a fost  furata pe Sanchez Pizjuan in egalul 1-1 cu Sevilla care i-a adus in culmea fericirii pe  galactici - Real s-a apropiat la 5 puncte de Barcelona!

In minutul 8 al meciului arbitrul Perez Lasa a anulat un gol din lovitura libera executata perfect de Messi pentru un duel intre Busquets si Alexi.   CLICK AICI PENTRU A VEDEA FAZA!

"Nimeni nu a stiut de ce s-a anulat  reusita lui Messi!
" critica dur presa catalana. "S-a relansat campionatul!" a titrat Marca in timp ce  Mundo Deportivo scrie dur - "Golul anulat al lui Messi  - un scandal cum nu s-a mai vazut niciodata! Barcelona a jucat impotriva a 12 oameni!"

Oamenii lui Guardiola mai reclama si un penalty la Bojan in repriza a doua dupa un fault al lui Jesus Navas! Si Sevilla a cerut un penalty in prima repriza la Zokora faultat in careu de Alves. Bojan si Navas au marcat golurile in egalul Barcelonei din deplasare!