De ce a facut crize de nervi Cristiano Ronaldo la Real!

De ce a facut crize de nervi Cristiano Ronaldo la Real! Spania

Lucrurile nu par sa mearga atat de bine la Real dupa ce tensiunile au aparut in vestiar inca din etapa a cincea!

Orgoliul lui Cristiano Ronaldo aduce deja primele scandaluri la Real!

Ronaldo vrea sa fie golgheter in Spania iar faptul ca a nu a marcat in meciul cu Tenerife si ca a fost scos de pe teren in ultimele minute l-a scos din minti pe portughez.

Ronaldo nu i-a raspuns la salut antrenorului Pellegrini in momentul schimbarii, iar Granero a plecat suparat de la stadion dupa pauza pentru ca a fost inlocuit.

Ronaldo a recunoscut in vestiar ca nu intelege de ce este schimbat pe final de meci cand  in cariera sa a marcat aproape  26% din goluri intre minutele 75-90 dupa cum noteaza AS.

Ronaldo a fost inlocuit in minutul 79 in meciul cu Tenerife la fel ca si cu o etapa in urma cu Xerez.