Imaginea care a emotionat MILIOANE de oameni! Ronaldo, plin de sange pe mana! A urlat de durere pe teren! VIDEO Spania

Cristiano Ronaldo a patit-o URAT in ultimul meci din campionat!

Real a pierdut inca un meci in Primera si e la 8 puncte in spatele Barcelonei dupa numai 4 etape! Nici lui Ronaldo nu-i merge foarte bine! A marcat intr-un singur meci (dubla cu Granada, pe Bernabeu), le-a spus sefilor ca e nefericit si a cerut o marire consistenta de contract.

A fost fluierat din primul minut la Sevilla, unde Real a cedat cu 1-0. In ultimul minut, durerea portughezului a prins forma materiala. S-a taiat dupa un fault al unui adversar si a sangerat abundent! Mii de fani s-au temut sa nu fie ceva grav, dar Cristiano i-a linistit la finalul partidei: "Sunt bine, doctorii au avut grija de mine si mi-am revenit rapid"