Sevilla Barcelona Leo Messi Spania Sunt imaginile care au ajuns in toata lumea! Messi, IMPOSIBIL de oprit si cand te arunci cu BRATELE dupa el! Chiar e SUPERMAN! Cum a marcat cu Sevilla
Data publicarii: Sambata 27 Februarie 2021, 20:15
Data actualizarii: Sambata 27 Februarie 2021, 20:20

Barcelona a castigat cu 2-0 la Sevilla si s-a apropiat la doar doua puncte de liderul Atletico. Echipa lui Simeone are insa doua meciuri in minus.

Barca a deschis scorul prin Dembele in minutul 29, iar Messi a punctat pentru a stabili scorul final cu 5 minute inainte de sfarsitul partidei.

Messi a ajuns la 14 goluri in 14 meciuri de la inceputul lui 2021.

• Sunt imaginile care au ajuns in toata lumea! Messi, IMPOSIBIL de oprit si cand te arunci cu BRATELE dupa el! Chiar e SUPERMAN! Cum a marcat cu Sevilla

Pe langa reusita sa, Messi a iesit in evidenta in final si dupa un duel cu marocanul En-Nesyri. Acesta a incercat sa-l opreasca folosindu-se de maini, dar gestul sau disperat s-a dovedit a fi inutil! :)

Golurile din Sevilla 0-2 Barcelona