Florinel Coman, în grupele Champions League din Asia! Performanță importantă pentru Al-Gharafa

Al Gharafa Florinel Coman Liga Campionilor Asiei Stranieri
Data publicarii: Marti 13 August 2024, 21:11
Data actualizarii: Marti 13 August 2024, 21:18

Florinel Coman (26 de ani) s-a calificat alături de colegii de la Al-Gharafa în grupele Ligii Campionilor Asiei.

În ultimul tur al calificărilor, formația din Qatar a trecut de Al-Ahli Dubai, scor 1-0, singurul gol al partidei fiind marcat de Sassi, în minutul 50.

În minutul 6, Florinel Coman a șutat spre poartă cu stângul, mingea a fost respinsă în față de portar și a fost recuperată de Joselu, care a marcat, dar golul a fost anulat pentru offside.